Танцював “маленьких лебедів”, кував та боксував відомий тернопільський діджей Фаля у себе на весіллі(фото, відео)

“Якщо коротко, то весілля, що відбулося 15 липня 2012 року у Великих Гаях у барі “Гаїті” – було БОМБЕЗНЕ. За свої 38 років не пам’ятаю такого гарного, продуманого, естетичного та “смачного” весілля, де дуже вдало поєдналися радість, танці, сміх, музика,  зворушливість, запал та несподіванки”, – пише у своєму блозі Олег Назаревич.

Відкрию таємницю, що вся культурна програма складена особисто молодятами, одразу відчувається професійна рука діджея ака Dj Falya в організаціїї забави, що вміє то вміє. Як кажуть талант не проп’єш, респект Сергієві та Юлі. Щодо “смачно”, думаю це велика заслуга матерів Сергія та Юлі, що не може не радувати, адже кажуть яка мама така дочка – а вони таки чудові господині. Люди кажуть, що любов до чоловіка лежить через шлунок (в цьому щось є).

У церкві все було по канонах і традиціях, як і передбачає обряд. Церква Пресвятого Серця Христового вразила розписом, акустикою та аурою добра та умиротворення. І тут не обійшлося без сюрпризів, коли хор заспівав многая літа – такого виконання я ще не чув. Кажуть в кожній церкві хор має свої особливості співу навіть якщо за однаковим композитором виконується літургія, але й тут був приємно здивований стилем співу, хіба що трохи тенорів не вистачало.

Передусім вразив перший танець. Уявіть собі ринг та дві протилежності Інь та Янь, що вічно змагаються та гармонізують. Ось так вийшли в боксерських перчатках Сергій та Юля, це був перший шок та несподіванка для публіки. А було що далі – дивіться відео “Перший танець”.

Подивились? Так, все завершилося романтично, як і повинно бути на весіллі. Я такого ще не бачив точно, навіть приблизно такої ідеї першого танцю. Тим паче, що Сергій попередив, на весіллі буде багато сурпризів та несподіванок – публіка не була розчарована.

Нажаль усі події зафіксувати на фото та відео не вдалося, але для цього там працювало аж 4 оператора, оригінально було бачити відео зйомку на цифрові фотоапарати, в чому “фішка”, не зрозумів, можливо, що HD формат.

Один з найвеселіших конкурсів, це коли 7 хлопців повинні були “поцілити” під руку 6 дівчат, хто не встиг – той вилітає.

Усім дуже сподобалося, коли коваль з допомогою Фалі викував власноруч “підкову щастя”, яку Юла загартувала у воді – це символ щасливого і безбідного життя. А Сергій пройшов обряд посвячення в ковалі, і як то кажуть, тепер сам коваль свого щастя.

Романтика продовжувалась, коли гості пускали літаючі фонарики щастя, після чого відбулися гучні салюти.

Не можна не сказати про тамаду весілля, а їх було аж два – один цікавіший іншого. Юра Шкільняк та Остап Гладкий, на фото не переплутайте, бо прізвище не відповідає зовнішності, Остап в червоних штанах, а Юра такий статейчний, як казав карлосон “в міру”… статечний. Одразу було видно як хлопці старалися, не за винагороду – а для друга. Злагоджені дії тамадів та музикатів – це теж досвід виступів в КВН-нах, камеді клабах і різних публічних подіях, це талант від Бога.

Музиканти, це улюблена група Юлі, а Сергій сказав, що одразу знав, що в нього на весіллі будуть грати Gunz Bluez Band – Ганз Блюз Бенд.

Зрештою передати за допомогою фото та відео не можливо все те, що відбувається в твоїй присутності. Як кажуть, і я там був мед горівку пив…

-1 thoughts on “Танцював “маленьких лебедів”, кував та боксував відомий тернопільський діджей Фаля у себе на весіллі(фото, відео)

Коментарі вимкнені.