Тепер біля поліклініки комбайнового заводу у Тернополі – церква з амбулаторією

Сьогодні у Тернополі відкрили амбулаторію сімейного лікаря… під церквою. Саме у цокольному приміщенні храму Св.Пророка Іллі, що на вул.Бродівській, розмістили кабінет лікаря та маніпуляційну кімнату. Така практика поєднання місця для зцілень духовних та фізичних – перша в Україні. Ідея належить депутату цього округу Івану Сороколіту, а втілили її за кошти з міського бюджету.  

Раніше в цьому мікрорайоні була поліклініка комбайнового заводу. Коли ж у 2011 році вона припинила своє існування, мешканцям доводилося їздити до дільничного лікаря аж у Центр.

Проте відтепер, вони щодня зможуть пройти огляд, зробити ЕКГ, здати аналіз крові та сечі, не витрачаючи багато часу на доїзд та черги під кабінетами.

Мешканці вулиць Бродівської та Лук’яновича радіють, що депутату їхнього округу вдалося втілити цю мрію багатьох. Проте, кажуть, мають ще одне побажання на майбутнє: взяти на роботу у новесеньку амбулаторію ще й педіатра, адже у мікрорайоні проживає надзвичайно багато дітей.

Довідка Відділу охорони здоров’я та медзабезпечення Тернопільської міської ради:

  • Перших пацієнтів новотворена амбулаторія почала приймати 15 жовтня.
  • Урочисте відкриття амбулаторії провели 16 жовтня.
  • Тут прийматиме 2 сімейних лікаря позмінно, які обслуговуватимуть понад 4 тисячі жителів.
  • Тут можна буде пройти найнеобхідніше обстеження: здати аналізи крові та сечі, також тут можна отримати амбулаторне лікування.
  • Приміщення, у якому прийматимуть сімейні лікарі виділила парафія церкви Св. Іллі на вул. Бродівській.
  • З міського бюджету було виділено кошти на реконструкцію та облаштування цокольного приміщення під церквою, в якому знаходиться кабінет сімейного лікаря та маніпуляційна.

За інформацією Відділу охорони здоров’я ТМР

Коментарі вимкнені.