Тернопіль чекає на книжковий фестиваль «Джура-фест»

27- 30 квітня 2012 року в Українському домі «Перемога» (колишній кінотеатр «Перемога»), який розташований в центрі Тернополя, відбудеться третій Всеукраїнський книжковий фестиваль «Джура-фест-2012».

Українська книга сьогодні позбавлена державної інформаційної підтримки, але на внутрішньому ринку нашої держави ми спільними зусиллями можемо забезпечити їй гідне місце, популярність і пошанування. Ці три напрямки щорічно є пріоритетними для організатора фестивалю «Джура-фесту».

Тернополяни уже з нетерпінням очікують на свято інтелектуального спілкування з талановитими авторами і розмаїття книг від видавців в рамках фестивалю «Джура-фест-2012». В свою чергу тернопільські бібліотеки, вищі навчальні заклади та школи 27-30 квітня 2012 року перетворяться на гостинні світлиці, в яких відбуватимуться зустрічі, дискусії, круглі столи і презентації. Отримати справжню насолоду від вишуканого віршованого слова кожен учасник фестивалю зможе під час концерту співаної поезії, який став візитною карткою «Джура-фесту».

Коментарі вимкнені.