Тернопіль – чи не єдиний обласний центр, де досі немає притулку для тварин

При цьому проблема безпритульних тварин у місті стоїть вкрай гостро. Місцеву владу, здається, не надто цікавить це питання.

Така ситуація не влаштовує тернополянку Людмилу Чеховську, тож її мрія – створити дім для чотирилапих безхатьків у рідному місті. З цією ідеєю волонтерка прийшла на проект «Нові лідери» і вже увійшла до сотні найкращих.

«Ситуація із безпритульними тваринами, що склалась в місті та в країні загалом, є неприпустимою для України, що позиціонує себе як державу, гідну увійти до європейського правового, соціального-культурного та економічного простору», – каже волонтерка.

Піклуватися про тварин Людмила почала зовсім випадково – два роки тому, коли до її дому прибилася собака з двома цуценятами.

– Якщо тварина йде до рук, то її взагалі не проблема зловити. Якщо вона дика, то склалася така ситуація в місті, що навіть служба, на яку покладений обов’язок, не завжди може щось зробити, – розповідає Людмила.

Згодом Людмила знайшла багато однодумців. Разом з небайдужими тернополянами волонтерка планує відкрити притулок для бездомних тварин – хоча б на 200-300 собак. У майбутньому звіринці Людмила планує проводити уроки гуманності для дітей, адже частина тварин опинилася на дворі саме через людську байдужість.

Участь у проекті «Нові лідери» – можливість для зоозахисниці здійснити свою мрію. Доля її програми буде вирішена наприкінці літа під час презентації проектів сотні Лідерів.

Детальніше про це – тут: https://novilidery.com/lider/cehovska-ludmila

Коментарі вимкнені.