Тернопіль готується до атаки нечистот

Талі води можуть спричинити аварії на насосно-каналізаційних станціях Тернополя. На початку березня на них уже були зафіксовані перевантаження. Тоді спостерігалось різке потепління. Через це велика кількість талих вод потрапила саме до каналізації.
Проблема полягає у відсутності в окремих районах обласного центру роздільної дощової системи.
«Як правило, у центральній частині міста плюс в окремих мікрорайонах, де свого часу не була збудована роздільна дощова система, ми відчуваємо перевантаження нашої системи. Стоки мали б спокійно стікати до насосних станцій. А коли об’єми стоків є надто великими, то труба заповнена вщент і в таких випадках ми спостерігаємо явище, коли в окремих місцях можуть навіть силою потоку воду відкриватися каналізаційні люки», – попередив  директор «Тернопільводоканалу» Володимир Кузьма.
На щастя, з початку цьогорічної весни такого у Тернополі ще не було. Однак через інтенсивне танення снігу подібне може статися. Єдине, що допоможе розвантажити каналізаційно-насосні станції, це завершення будівництва роздільної системи відведення дощових вод у місті, – пише За Збручем.

Коментарі вимкнені.