Тернопіль може “переплюнути” Львів, якщо…

Тернопіль хочуть перетворити на місто фестивалів, привернути увагу туристів та проводити більше дійств. Таку амбітну мету декларують активісти і вони навіть зареєструвати проект “Ternopil Fest” на сайті “Громадського бюджету”, щоб отримати підтримку міської ради.

І, судячи з їх планів, Тернопіль таки може переплюнути Львів, якщо ви проголосуєте за проект (за цим посиланням)

“Тернопіль – місто потенціалу і ми хочемо його розвинути. Вважаємо, що Тернополю необхідна більша кількість туристів, а одна з стимулів відвідати наше місто є цікаві атракції, тобто різного плану фестивалі. Досвід минулих фестивалів та інших міст показав ефективність даного підходу.

Туристи – це десятки та сотні гривень, які залишаються у місті і використовуються на його розвиток. На нашу думку, систематичне проведення масштабних фестивалів допоможе звернути увагу туристів на наше місто. На цей рік проект розрахований на внутрішнього туристуа із Західного регіону.

Мета проекту – організувати фестивалі, які допоможуть залучили до Тернополя додатково 20 тис. туристів з інших міст, популяризувати нові туристичні локації міста, збільшити туристичний потік. Одній з цілей, яку ми собі ставимо, щоб про Тернопіль говорили у інших містах, як про місто затишку та хорошого відпочинку, у який хочеться повернутися знову”,  -ідеться в описі

Коментарі вимкнені.