Ще такий брудний Тернопіль на Великдень не був – як Надал підготувався до свят (відео)

Тернопіль на Великодні свята був у смітті та пилюці. На це тернополяни масово жаліються у соцмережах. Так Надал підготував Тернопіль до свят, –  пише у мережі Фейсбук Vasya Chushkin.

  • Мючи рекордний мільярдний бюджет, місто потопає в пилюці і смітті, і саме що найсмішніше, дане відео відео зняте на продорожній парковці яка приносить круглорічно Надалу і його підприємцю кожен день золоті яєчка. То ж можна хоча б позамітати. Про будову цієї скляної споруди також питання куди дивляться всі ці держбудконтролі, охорона праці і т.д.? Адже це будівництво повинно було закрити по причині техніки безпеки. Добре що ніякому пішоходу нічого на голову не впало, – пише чоловік.

За словами Світали Савюк, насправді місто дуже брудне. Навіть у центрі. На околицях взагалі жахливо. Автомобілі їдуть як по грунтовій дорозі, пилюка стовбом стоїть. На тротуарах не підметено. Не було такого раніше, – так коментує жінка дане відео.

  • Підтримую, сама хотіла написати пост про бруд і пилюку в місті. В селах чистіше. Неможливо їхати центром, я вже не говорю про околиці. Я в Тернополі живу 15 років, ще такого брудного міста не бачила, – пише Beyko Lydmila. 

Коментарі вимкнені.