Тернопіль працюватиме в особливому режимі – усіх мобілізують на Київ

18 лютого міський голова Тернополі провів екстрену нараду. Після цього він зробив офіційну заяву, закликав тернополян до повної мобілізації на Київ та перевів роботу міських служб в особливий режим.

Міський голова Тернополя Сергій Надал закликав тернополян до максимальної мобілізації на столичний майдан: «Владний режим перейшов межу! На вулицях Києва розпочалась війна! Центральна влада ганебно, брутально і зверхньо відповіла мирним громадянам на їх протест. Влада відмовилась від цивілізованого діалогу з громадянами. Влада не здатна поважати людську гідність, громадянські права! Ми повинні боротись. Відстояти наші права, нашу гідність і наше майбутнє. Всі – на Київ. Сьогодні розганяють людей на вулиці, завтра – увірвуться в квартири».

Очільник Тернополя провів екстрену нараду з керівниками структурних підрозділів Тернопільської міської ради на якій зауважив, що усі Тернопільські лікарні готові приймати поранених з Києва та інших міст України. Усіх охочих їхати у столицю буде забезпечено транспортом. Водночас, у зв’язку з можливими провокаціями, всі служби міськради, які забезпечують життєдіяльність міста повинні працювати у цілодобовому режимі.

Про події надзвичайного характеру тернополян просять повідомляти на цілодобову «гарячу» телефонну лінію міськради: 1580, 40-20-02 або 067-351-57-10.

Коментарі вимкнені.