Які дива спіткали військового кореспондента Катерину Валевську в Тернополі?

valevska001Цими днями на Тернопільщині перебуває військовий кореспондент, боєць військового батальйону спецпризначення «Вікінги», волонтерка Катерина Валевська (позивний “Чарівниця”).

У рамках третього туру акції “Велика українська хода” Катерина Валевська возить країною колекціяю українських прапорів, як дух миру, патріотизму, клич берегти історію, шанувати пам’ять жертв Революції гідності та АТО. Зараз у багажі цієї тендітної жінки 151 стяг, завдовжки майже 300 метрів, вагою у кілька десятків кілограм.

“Тернопіль – справді файне і тепле місто, — написала про візит в Тернопіль Катерина Валевська. — Сьогодні на автовокзалі пішла здати рюкзак в камеру схову, коли запитала про ціну послуги за добу, то дівчина, коли побачила мене в військовій формі, сказала, назвала вартість — 3 гривні, а кожна наступна доба — по 1,75 грн. Здала! Далі пішла купити чаю і піріжка, а коли разраховувалася, підійшов чоловік і дав мені 200 гривень. Не встигла отямитися, а він кудись зник… От такі дива. От таке файне місто – Тернопіль”.

Фото з приватної галереї Катерини Валевської.

Коментарі вимкнені.