Тернопіль проти будівництва котелень на торфі. Сьогодні суд

Сьогодні, 3 липня, о 11 30 в Міськрайоному суді на Котляревського, 34 (Новий світ)  в Тернопільському міськрайонному суді відбулося судове засідання, де мешканці Тернополя вимагають скасування (розірвання) договору про “Спільну діяльність” між КП “Тернопільміськтеплокомуненерго” та ТОВ “Тернопільтепло”. Бо, за інформацією Юлії Мамчак, саме використання цього договору і є основою для розкрадання коштів тернополян, які ми платимо за тепло в наших оселях та інструментом для розкрадання бюджетних коштів, виділених на реконструкції котелень.

Нагадаємо, що останнім часом у Тернополі новина про переведення частини котелень на альтернативні види палива досягла значного резонансу. Тернополяни проти таких нововведень – під стінами міськради активісти навіть палили діжки, аби продемонструвати небезпеку торф’яних котелень.

 

-1 thoughts on “Тернопіль проти будівництва котелень на торфі. Сьогодні суд

 • 12:01 | 3.07.2018 о 12:01
  Permalink

  Якісь ті наші люди розумово недосконалі, мяко кажучи…. Кричать “караул”, бо дорого платити, а тут, бачте, торфом їм не подобається…. Причому половина з них явно не знає, що таке той торф. Решта половина живе руками і ногами у минулому.
  Ось через таку темряву у мізках у народу і маємо таку державу. Самі не живуть і іншим не дають.
  Розкрадання коштів, мовляв… Та про нього зараз ну кожному куті можна волати! І Безліч толкових справ “завалити” на корню. І знову ж-таки, чи то через власну темряву в у мізках, чи то на чиєсь недороге замовлення.
  Словом, маємо чергове те, що маємо. Поки не перестануть себе вести як бидло, не задумуючись – не буде толку в цій державі через таких саме людей.

 • 19:32 | 3.07.2018 о 19:32
  Permalink

  Ми були би бидлом,якби дозволили будувати в себе під вікнами котельні на торгів!Якісне очисне обладнання для таких котлів коштує ДУЖЕ дорого,а тому встановлювати його ніхто не збирався.А ціна на опалення була би та сама,але вже з забрудненим викидами повітрям.Ви не володієте інформацією,а пишете пости.

Коментарі вимкнені.