Тернопіль стане найбільш комфортним в Україні для навчання (фото)

18 березня у Тернополі в рамках національного проект «Професійне майбутнє» відбулася Ярмарка університетів. До того проект пройшов у семи містах, але за словами організаторів, у Файному місті він став наймасштабнішим.

У Тернополі себе презентували одночасно 5 провідних вузів: медичний, педагогічний, технічний, економічний університети та ТІСІТ.

Захід проходив в рамках проекту «Тернопіль – студентська столиця». Організували дійство представники Міжнародної молодіжної організації AIESEC за сприяння Тернопільської міської ради.

«Показово, що Ярмарка університетів відбувається в рамках проекту «Тернопіль – студентська столиця», адже Тернопіль за кількістю студентів на душу населення є лідером в Україні. Ми всіляко будемо презентувати наше місто як найбільш комфортне для здобуття передової новітньої освіти. Сподіваюся, що сьогоднішнє знайомство з університетами дасть вам можливість свідомо обрати заклад для навчання. Це важливо, адже цей вибір стане визначальним у вашому житті», – зазначив заступник міського голови Леонід Бицюра.

Аби визначитися з вибором майбутньої професії, абітурієнтам роздавали інформаційні бюлетені,  довідники вступника, різноманітні буклети, сувеніри і навіть університетські газети. Кожен бажаючий під час Ярмарки університетів отримав максимум інформації та враження про навчальні заклади.

Юрій Романович, Новини Тернополя “Погляд”

Фото Мар’яна Зварич

-1 thoughts on “Тернопіль стане найбільш комфортним в Україні для навчання (фото)

  • 21:44 | 19.03.2013 о 21:44
    Permalink

    Комфортним для навчання шампанзе ???

    Чи там ще хтось навчається?

Коментарі вимкнені.