Тернопіль на європейському просторі представляють іноземці

Чергове засідання філії Європейської асоціації студентів-медиків (European Medical Students’ Association emsa-europe.org), яку восени цього року створили іноземні студенти Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, відбулося 26 листопада в біологічному корпусі вишу. Нагадаємо, що сьогодні до складу цієї організації входить 40 студентів ТДМУ з понад 12 країн світу.

Майбутні медики навчалися азам професії хірурга, а саме правильно накладати шви і пов’язки. Студенти із завзяттям опановували ці навички, а потім планують переходити до більш складних маніпуляцій.

Зазначимо, що «EMSA» має багато цікавих проектів і заходів у таких напрямках, як медична освіта, медицина, медична етика і культура, європейська інтеграція, охорона здоров’я. Від вересня до сьогодні уже відбулося 4 засідання, під час яких студенти-члени асоціації отримали дуже важливі практичні навички.

Наступного тижня «EMSA-Тернопіль» разом з благодійною громадською організацією «MEDCASOWI» та Студентським науковим товариством ТДМУ організовує триденний комплекс заходів, присвячених темі боротьби з ВІЛ/СНІДом.

«Ми з гордістю представляємо Тернопільський державний медичний університет на європейському просторі», – зазначив президент «EMSA-Тернопіль» Дональд Оріаіфо, який є студентом 5 курсу ТДМУ.

Коментарі вимкнені.