Тернопільщина: встромив ніж у живіт дружині і пішов похмелятися

В Ланівцях Тернопільської області сімейна сварка ледь не обернулася трагедією. У запалі гніву та підігрітий оковитою, чоловік стромив ніж дружині в живіт, опісля пішов похмелитися. Зловмисника міліціонери затримали в порядку статті 208 КПК України.

Сварки, які часто переходили у рукоприкладство, не дивина для подружжя, кажуть сусіди. От і цього разу в оселі потерпілої було не спокійно. Суперечка, яка розгорілася на побутовому ґрунті, згодом переросла у гучне з’ясовування стосунків, а далі ледь не набула фатальної розв’язки. У запалі гніву 49-річний чоловік, який вже був добряче на підпитку, схопився за ніж, й встромив  холодний метал жінці в живіт.

Обірвавши аргументи дружини фізичним насильством, дебошир залишив її стікати кров’ю, а сам пішов за черговою пляшкою. Медиків на допомогу жінці викликали сусіди, які прибігли на крик.

– Підозрюваного ми затримали того ж дня, – повідомив перший заступник начальника Лановецького райвідділу міліції Руслан Хайдаров. – Йому інкриміновано  частину 1 статті 121 Кримінального кодексу України – умисне тяжке тілесне ушкодження. За такий злочин Законом передбачено покарання у вигляді позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років.

Потерпілу медики прооперували. Наразі її стан залишається важким, однак загроза життю вже минула.

Коментарі вимкнені.