Тернопільська «Батьківщина» проти драконівської політики Кабінету Міністрів щодо підвищення тарифів

Тернопільська «Батьківщина» проти  драконівської політики, яку продовжує  Кабінет Міністрів, підвищуючи тарифи за мовчазної згоди більшості у Верховній Раді

Фракція партії ВО «Батьківщина» в Тернопільській обласній раді винесла на сесію заяву до Президента, Кабміну, Верховної Ради  та керівників парламентських фракцій і груп.

Як повідомила прес-служба обласної організації, в документі партійці дали різку негативну оцінку діям Кабінету Міністрів з приводу подальшого підвищення тарифів та бездіяльності більшості у Верховній Раді України.

«Тернопільська обласна рада, за ініціативи фракції «ВО «Батьківщина»,  вже зверталася до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України з вимогою вжити негайно невідкладних заходів щодо використання  газу українського видобутку для потреб населення та прийняття обґрунтованої ціни на газ, електроенергію та комунальні послуги з урахуванням інтересів усіх громадян. Але це звернення було проігнороване, як Верховною Радою України, так і Кабінетом Міністрів» – сказав керівник фракції Михайло Пінь.

«Сьогоднішня влада не здатна добровільно вчинити політичне перезавантаження країни. Стіна, яка збудована клановими політиками між ними і народом на сьогодні є нездоланним муром, який Верховна Рада, не те що не здатна зруйнувати, а й не має такого бажання це робити», – йдеться у зверненні фракції «Батьківщина».

Партійці переконані, що сформована більшість у Верховній Раді усунулася від захисту інтересів українського народу.

«Україна гостро потребує невідкладного, публічного очищення всіх гілок і рівнів влади», – переконані у «Батьківщині».

Більшість депутатів Тернопільської обласної ради підтримали ініціативу фракції «Батьківщина». Оскільки на сесію були винесені дві заяви, які дещо перегукувалися по тематиці, депутати створили робочу групу, яка до наступної сесії має підготувати текст узгодженого звернення. До складу робочої групи ввійшли представники всіх депутатських фракцій, а сама сесія обласної ради запланована на серпень цього року.

Керівник фракції «Батьківщина» Михайло Пінь заявив, що запевнив, що не має сумніву в тому, що дане звернення буде прийняте.

but1

but2

 

Коментарі вимкнені.