Міліціонери викрили черговий незаконний кар’єр (фото)

Як стало відомо “Погляду” на території земель запасу Малашовецької сільської ради Зборівського району проводяться роботи із зняття грунтового покриву.

Вказані роботи проводяться технікою у складі трьох автомобілів «Камаз» та екскаватором «Атлас» належними комунальному підприємству Тернопільської міської ради «Міська шляхово-експлуатаційна дільниця». В той же час жодних дозвільних документів на проведення вказаних робіт працівники зазначеного комунального підприємства не надавали, повідомили нам у міліції.

З огляду на це 12 грудня слідчий відділ Зборівського райвідділу  вніс до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про відкриття кримінального правопорушення за фактом незаконного заволодіння грунтовим покровом на території земель запасу Малашовецької сільської ради. Вже 13 грудня слідчим відділом Зборівського райвідділу в прокуратуру Зборівського району було внесено клопотання про арешт вище вказанах транспортних засобів, яке прокуратурою було погоджено. Разом з тим, Зборівський районний суд вказане клопотання не задовільнив, у зв’язку з чим прокуратурою вказане рішення оскаржується в Апеляційному суді Тернопільської області.

“Погляд” звернувся до заступника начальника управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міськради Олега Соколовського з проханням надати нам відповідні документи.

За словами пана Олега всі документи вже надані правоохоронним органам, тому зараз не має сенсу коментувати дану подію.

Як повідомив “Погляду” начальник сектору зв’язків з громадськістю обласної міліції Петро Колісник, дана справа внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, зараз проводиться слідство. Результат по даній справі обіцяв повідомити нам згодом.

Коментарі вимкнені.