“Тернопільська міськрада вийшла за межі наданих їй повноважень”, – прокуратура

Ми уже неоднарозово писали про те, що  200 власників гаражів на Алясці бояться, що місцева влада хоче забудувати територію, де вони тримають автомобілі. Ідеться про 5,7 га біля найбільшого в місті торговельного центру “Подоляни”. Зараз там стоять 1,4 тис. гаражів. Тому тернополяни неодноразово  пікетували сесію міськради.

17 березня 2014 року міський голова Сергій Надал сказав, що земельні ділянки, які є під гаражами на вул.Текстильній, повинні бути передані людям у їхню приватну власність – кожному особисто, не кооперативу, не групі аферистів, а кожному особисто.

Але виявляється, що  прокуратура Тернопільської області подала позов до господарського суду , яким вимагає повернути у державну власність земельну ділянку, вартістю понад 8 млн. грн. по вул. Текстильній у Тернополі. Повідомляє прес-служба прокуратури.

Перевірка прокуратури встановила, що рішення міської ради від 22 березня 2013 року є незаконним. Розпорядчим документом припинено право користування земельною ділянкоюплощею 5,7575 га  по вул. Текстильній,  державному підприємству оборонної сфери та віднесено її до земель житлової та громадської забудови.

Прийнявши таке рішення, міськрада вийшла за межі наданих їй повноважень. Прокуратура вимагає повернути ділянку у державну власність.

-1 thoughts on ““Тернопільська міськрада вийшла за межі наданих їй повноважень”, – прокуратура

  • 09:57 | 29.05.2014 о 09:57
    Permalink

    І хто в чиїх інтересах працює? Міська рада хотіла краще для людей!

  • 10:04 | 30.05.2014 о 10:04
    Permalink

    Надал пообіцяв людям землю в приватну власність, а тепер хто дасть людям гарантії?

Коментарі вимкнені.