Багатоповерхівки біля церкви на вул.Орлика не буде

21 травня на виконкомі міської ради скасували рішення згідно якого мали розпочати будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення за адресою вул. Гетьмана П. Орлика,1а.

Враховуючи значний суспільний резонанс спричинений організацією будівництва багатоквартирного житлового будинку на території релігійної громади «Парафія Святих Володимира і Ольги Тернопільсько-Зборівської Єпархії УГКЦ», а також звернення мешканців будинків по вул. Гетьмана П. Орлика, з метою врахування інтересів мешканців будинків що оточують місце будівництва, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 5 Закону України «Про основи містобудування», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ містобудівні умови та обмеження від 10.09.2012р. № 185 забудови земельної ділянки за адресою вул. Гетьмана П. Орлика,1а на будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення – скасувати.

 

Нагадаємо, майже два роки  Тернопіль «гудів» про церкву св. Володимира і Ольги, що на “Дружбі” (вул.Пилипа Орлика), на території якої спочатку масово почали вирубувати дерева, а згодом, вирішили ще й дев’ятиповерхівку будувати. До кого тільки не звертались мешканці прилеглих вулиць. І навіть розпочали збір грошей на добудову церкви, тільки б скасували скандальне будівництво. І писали лист до мера Сергія Надала, як байстрюки до батька, і  до блаженнішого Святослава Шевчука. За цей час відбулись і протести під міською радою,  і декілька судів.

За час багатомісячної переписки з місцевою владою мешканці вулиці отримали багато дуже цікавих документів, більшість з яких суперечить один одному. Але у лютому 2014 всі надії терноплян “рухнули”. Апеляційний суд став на сторну забудовника.

-1 thoughts on “Багатоповерхівки біля церкви на вул.Орлика не буде

  • 10:57 | 29.05.2014 о 10:57
    Permalink

    Зате добре нажився отець Роман від продажу землі:
    вивчив дітей, відкрив їм клініки, побудував будинки, купив машини. І гріхом не рахує, для того і отець, щоб відмолити. Цікаво, чим же віддавати покупцеві землі буде, за скасоване рішення? Чи це вже не його проблема? Чи парафіяни скинуться?

Коментарі вимкнені.