Тернопільська суддя взяла самовідвід в оригінальний спосіб

Сьогодні відбулося засідання Апеляційного суду за позовом прокуратури щодо призначення нападнику на колишнього депутата Тернопільської міської ради Ігоря Турського міри запобіжного заходу “тримання під вартою”.

Нагадаємо, два тижні тому тернопільський суддя Валентин Ломакін прийняв рішення про можливість виходу на волю підозрюваному під заставу 60 тис. грн., яким він й скористався. Найманець-виконавець нападу є мешканцем Кривого Рогу відмовляється давати будь-які свідчення. Адвокат іногороднього підозрюваного — той самий юрист з Тернополя, який захищає вбивць кременецького активіста Віталія Ващенка – Сергій Чернов. 

  • Той випадок, коли прокуратура приємно здивувала, — написав про сьогоднішнє засідання суду Ігор Турський на своїй сторінці у Facebook. — Про сьогоднішнє засідання Апеляційного суду по скарзі прокуратури щодо скасування рішення тернопільського судді В. Ломакіна, який дозволив вийти найманцю-нападнику на волю за 60 тис. грн. Отож, прокуратура взяла до уваги моє звернення щодо відводу головуючої у сьогоднішньому слуханні Ірині Тихій як такій, котра доводиться рідною сестрою громадянина Павла Коломійця, який, у свою чергу, проходить у матеріалах кримінального провадження, про що в суді було озвучено представником прокуратури. Судді радились щодо відводу з боку прокуратури близько години часу. Це при тому, що зазвичай відводи розглядаються кілька хвилин. У результаті суддя все ж відвелась. Але зробила це в оригінальний спосіб: відвід прокуратури відхилила, але взяла самовідвід. Залишається риторичним питання: якщо вважаєте аргументи прокуратури безпідставними, то чому заявляє самовідвід? І чому не зробила цього перед тим як прокуратура заявила про відвід? Але дякую і на тому. У суді оголошено перерву до моменту призначення нового складу колегії. Дякую присутнім на суді представникам ЗМІ, тернополянам та усім, хто допомагає привертати увагу до цієї насправді дуже резонансної справи. Якщо правоохоронна та суддівська система якісно виконають свою роботу, то є змога повністю розрити дану справу й покарати як виконавців, так і замовників нападу на мене.

Коментарі вимкнені.