Тернопільські фахівці об’єднуються для підтримки сімейних пар

9 лютого відбулася зустріч спеціалістів різних галузей, робота яких пов’язана з інститутом сім’ї, пише Пара молода. Обговорювали найактуальніше: основи формування морально-духовних засад сучасної сім’ї.
У форматі круглого столу учасники заходу (громадські діячі, лікарі, психологи, представники благодійних фондів, правоохоронних органів, активісти Школи материнства Св. Анни, журналісти порталу “Пара молода” тощо) обмінялися досвідом роботи. Зокрема у вирішенні таких складних питань, як: попередження насильства у сім’ї та реабілітація постраждалих від сімейного насильства, шляхи подолання сімейних криз, відповідальне та усвідомлене батьківство, побудова морально-духовних сімейних цінностей… А як об’єднати цей досвід в одному дієвому проекті обговорювали вже після виступів, у відкритій дискусії.

Зрештою, це і є головною метою подібних заходів: скооперувати зусилля багатьох спеціалістів у комплексній соціальній програмі, спрямованій на сім’ю. Тим більше, що у Тернополі є реальний приклад того, як це може працювати – ТОГО “Центр щасливого Батьківства та Материнства”, з діяльністю якої організатори й ознайомили присутніх.
Заснований центр обласним управління у справах сім’ї, молоді та спорту і Школою материнства Св. Анни. Діє – на базі ТРЦ “Подоляни”, за підтримки благодійного фонду “Подоляни”. Основна робота Центру зосереджена на надані усім бажаючим сім’ям безкоштовних консультацій психологів, юристів, лікарів (графік прийому спеціалістів). І перелік цих фахівців, вочевидь, скоро стане ширшим. Адже чимало учасників круглого столу задекларували своє бажання долучитися до такої громадської діяльності. Приєднається до цього руху і портал “Пара молода”. Для наших відвідувачів ми готуємо цикл матеріалів про соціальні програми, громадські організації тощо, робота яких спрямована на підтримку та зміцнення сучасної сім’ї та може мати для вас практичну користь.
Першу таку статтю ми вже додали у рубрику “Справи сімейні”. Це уривок з виступу одного з учасників круглого столу – Віктора Сіткаря, доцента кафедри практичної психології ТНПУ ім. В. Гнатюка – на тему: “Ціннісні орієнтири подружжя у вихованні дітей”.

Коментарі вимкнені.