Тернопільські гурти, Мар’яна Нестайко та Леонардо разом дадуть благодійний концерт

blagodijnyjВолонтери проекту “Повернемо щасливе дитинство онкохворим дітям”, який започатковано в ТДМУ організовують благодійний концерт та запрошують кожного долучитися до допомоги дітям, котрі нестримно боряться за життя.

Серед учасників благодійного концерту: відомі креативні танцювальні колективи міста Тернополя, найкращі музичі гурти: «Gunz Live Band», «Bugs Bunny», «Амігурумі», «ЧуДу», а також відомі кожному учасники рейтингового телепроекту “Голос країни” Мар’яна Нестайко та Leonardo Obodoeke. Під час благодійного концерту розігруватимуться чимало призів від партнерів.

Отож кожен охочий відвідати незабутній концерт може зателефонувати за номером: 097-809-54-15; 097-696-96-90 та вказати кількість необхідних квитків. Вартість квитка становить 30 гривень. Усі виручені кошти спрямовані на закупівлю медикаментів та виробів медичного призначення адресно дітям, які проходять лікування у Тернопільській міській комунальній дитячій лікарні.

Приходьте! Чекатимемо на Вас 26 жовтня о 17 годині в актовому залі ТДМУ за адресою: майдан Волі,1. Та донесемо кожному інформацію про те, що «РАК – ЦЕ НЕ ВИРОК. Це виклик до боротьби! Дітям, батькам, лікарям. А для нас усіх – це перевірка на людяність або просто іспит милосердя. Чи складемо ми його – залежить від кожного з нас…»

Коментарі вимкнені.