Чиїми руками Сергій Надал «анексує» управління Держгеокадастру в Тернопільській області ?


Зеновй Безкоровайний
Зеновій Безкоровайний

Подейкують, що на цих вихідних у місті Києві відбулась таємна зустріч екс- заступника мера Тернополя Сергія Надала – Володимира Камінського, та головного претендента на посаду керівника Держгеокадастру в Тернопільській області Зеновія Безкоровайного.
Нагадаємо, що «праву руку» Сергія Надала пана Володимира свого часу підозрювали в отриманні хабара 217 тис. грн. за вирішення земельного питання. Його затримання висвітлювали всі центральні телеканали, друковані та онлайн-ЗМІ. Та згодом справу загальмували, перекваліфікували і горе-чиновник відбувся сплатою штрафу у сумі 25 тисяч 550 грн.
Після цього він зник з політичної арени міста Тернополя, втратив крісло заступника, але тим не менш залишився близьким другом Сергія Надала.
Будь-кому, хто стежить за політичним життям міста, складова цього сценарію є зрозуміла. Сергій Віталійович, втративши депутатську більшість в міській раді, яка за попередньої каденції дозволяла йому чинити з комунальною землею все, що заманеться, шукає інші шляхи для продовження своїх «темних» справ. Про намагання підсилити свій вплив на земельні питання і свідчить зустріч Володимира Камінського та Зеновія Безкоровайного.
Протягом тривалого часу управління Держгеокадастру в Тернопільській області не має повноцінного керівника. Наразі виконуючим обов»язки Держгеокадастру в Тернопільській області є Віктор Мартинюк. Та чи довго він втримається на місці, якщо в наступ пішла важка артилерія, яка вміє зловживати впливом (саме так кваліфікували злочин Володимира Камінського)?
Зараз у головному відомстві Держгеокадастру відбуваються конкурси на заміщення вакантних посад керівників Держгеокадастру в областях. Від нашої області претендентами є Віктор Мартинюк та Зеновій Безкоровайний. Як пишуть тернопільські ЗМІ, у вузьких колах цього посадовця називають одним із важливих гвинтиків корупційної піраміди, яка існувала в Держкомземі за часів Хоптяна. На вершині цього утворення перебував неформальний “казначей” одіозного голови ОДА Роман Папіровський.
Здавалось би нічого дивного у цьому не має. У обох присутній досвід роботи в земельній сфері, подейкують що вони непогані спеціалісти. Та крім фаховості є й інші критерії – соціально моральні, які покликані відновити довіру до державної служби
На превеликий жаль, просування на високі посади у сфері державної служби з низькими моральними якостями стало нормою. Як наслідок, – максимальне зниження ефективності професійної діяльності, нездатність вирішувати складні завдання, які потребують неупередженості, толерантності, сумлінності, совісності та порядності. Саме ця зустріч якнайкраще демонструє, що службова кар’єра виникає не внаслідок високопродуктивної праці та служіння інтересам держави, а внаслідок використання службових можливостей у власних цілях.
Судячи з вищенаведеного, зустріч Володимира Камінського та Зеновія Безкоровайного не була випадковою. Адже Володимир Камінський прославився на всю Україну своїм зловживання впливом саме в земельних питаннях.
Знаючи про те, що Сергію Надалу стає все важче впливати на земельні питання у місті, то зустріч Володимира Камінського і Зеновія Безкоровайного за крок до його призначення очільником Держкомзему у Тернопільській області виглядає, як мініму, підозріло. Якщо, звичайно, мова не йде про договірний матч. Коли одна сторона, аби не втрачати все, бажає укласти союзницьку угоду з можливим переможцем у гонці за крісло головного земельника області.

Коментарі вимкнені.