Тернопільські легкоатлети здобули чотири медалі Чемпіонату України

В Києві завершились командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та командний молодіжний Чемпіонат, у якому виступали спортсмени до 23 років. Тернопільські спортсмени привезли дві золотих і дві бронзових нагороди.

Так, майстер спорту України міжнародного класу Андрій Бородкін у штовханні кулі з результатом 19 м 80 см виборов «золото», здобувши звання чемпіона України. Спортсмен представляє обласну ШВСМ (тренер Микола Бородкін).

У метанні диску майстер спорту України Іван Панасюк завоював бронзову медаль і поставив особистий рекорд, показавши результат 61 м 16 см. Атлет навчається у Тернопільському Національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка, представляє обласну ШВСМ, де займається під керівництвом Володимира Кучеренка.

Особливим став виступ на Чемпіонаті України в Києві і для тернополянина Сергія Крука. Спортсмен стрибнув у довжину на 7 м 65 см, відтак посів четверте місце і виконав норматив майстра спорту України. Сергій також є студентом педуніверситету та вихованцем обласної ШВСМ, тренер Михайло Васірук.

Першою серед молоді і шостою – серед дорослих стала у бігу на дистанції 3 тисячі метрів із результатом 9.33,9 ще один майбутній педагог майстер спорту України Наталя Солтан. Дівчина теж представляє обласну ШВСМ, тренер Олександр Степанюк. А бронзовою призеркою серед молоді і сьомою серед дорослих у бігу на 5 тисяч метрів із результатом 17.48,09 була кандидат в майстри спорту Наталя Олійник (обласна ШВСМ, ТНПУ ім. В.Гнатюка, тренер Ольга Стефанишина).

У потрійному стрибку з результатом 15.31 м шосте місце зайняв майстер спорту України Дмитро Чорнота (обласна ШВСМ, тренер Євген Кармелюк), у спортивній ходьбі на 5 км, показавши результат 25.41,9, четвертою серед молоді і шостою серед дорослих була кандидат в майстри спорту Ольга Стадник (ТНЕУ, ОДЮСШ «Колос», тренер Віра Зозуля). Також шосте місце в естафеті 4х100 серед дорослих посіли майстер спорту України Олег Данилюк, майстер спорту України Назарій Рибій, Олег Цебринський та Сергій Петелін (ТНПУ ім. В.Гнатюка, обласна ШВСМ, тренер Михайло Васірук).

Сьоме місце серед молоді на дистанції 3 тисячі метрів з перешкодами з результатом 9,48.7 зайняв кандидат в майстри спорту Іван Іщук (ТНЕУ, тренер Богдан Дуда), а майстер спорту Олеся Каленська у спортивній ходьбі стала десятою. Також у змаганнях брали участь кандидат в майстри спорту Віктор Ворко (стрибки в висоту, результат 2 м), кандидат в майстри спорту Руслан Даньків (біг на 1500 м, результат 3.53,7), Остап Пуківський (біг на 200 м, результат 23.52), однак спортсменам не вдалося потрапити в залікову зону.

Коментарі вимкнені.