Тернопільські міліціонери поставили на місце ревізорів зі Львова (відео)

Скандали та порушення законодавства щодо діяльності відділкової клінічної лікарні станції Тернопіль Львівської залізниці тривають. Тернопільська Липа вже неодноразово писала про вже колишнього головного лікаря Олега Йосиповича Біленького, якого за те, що він відстоював права лікарні у боротьбі проти забудовника під вигаданим приводом звільнили.

Зараз перевірки Львівської залізниці тривають. І попри те, що тепер є новий виконуючий обов’язки головного лікаря, Олег Йосипович вже як член громадської організації продовжує захищати лікарню від рейдерів та незаконних вже перевірок.

Якщо колишній головний лікар відстоював права лікарні, то теперішній – з радістю їх приймає.


Але виявляється, що відповідно то закону  Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2014 рік”, який опублікований на сайті Верховної ради України та підписаний презедентом України, у статті 31 йдеться: Установити, що перевірки підприємств, установ та організацій, фізичних осіб – підприємців контролюючими органами (крім Державної фіскальної служби України) здійснюються протягом серпня – грудня 2014 року виключно з дозволу Кабінету Міністрів України або за заявкою суб’єкта господарювання щодо його перевірки.

Тобто, якщо Кабінет міністрів такого дозволу не давав, а лікарня відповідної заявки не подавала – значить перевірка є недійсною і не законною.

Що останнім часом це вже четверта перевірка нового в.о головного лікаря відділкової клінічної лікарні станції Тернопіль Львівської залізниці це анітрохи не бентежить.

Image00001

–         Це є колія, і подібні перевірки потрібні. Вони нас постійно мають перевіряти, – каже в.о головного лікаря, – я не бачу ніяких порушень і причин, щоб не допустити ревізорів Львівської залізниці до перевірки.

Самі ж ревізори спілкуватись ні з журналістами, ні з представниками громадських організацій не хочуть, кажуть, що виконують доручення начальника Львівської залізниці, а в законах вони не розбираються. Погодилися поїхати тільки тоді, коли їм нададуть офіційну заборону щодо перевірки діяльності лікарні.

Image00004

Громадські активісти викликали міліцію, яка не зважаючи на те, що знаходиться поблизу їхала більше години. Коли ж міліціонери почали розбратися із ревізорами, з’ясувалося, що одна жінка (а ревізорів було двоє) вже втекла без пояснень.

Image00005

Працівники міліції уважно вивчивши усі документи пояснили ревізорці з Львівської залізниці, що її діяльність тут є не законна, оскільки в документах номери наказів не збігаються, до того ж це суперечить закону Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2014 рік”.

Image00008

Переговоривши із в.о головного лікаря міліціонери пішли. Колишній же головний лікар залізничної лікарні Олег Біленький написав заяву в міліцію, ревізори це робити відмовились і поспішили повернутися у Львів.

Сам Олег Йосипович каже, що він судитиметься і хоче, що Тернопільська залізнична лікарня працювала і надалі, проте головним лікарем її він подумає чи хоче бути. Аж надто багато бруду та бюрократії є в державних підприємствах.

Самі ж працівники лікарні у приватній бесіді з кореспондентом кажуть, що чекають повернення Олега Йосиповича, як головного лікаря лікарні, адже саме завдяки його принциповій позиції медичний заклад і досі функціонує.

Коментарі вимкнені.