За 553 грн. військовим, які були в АТО, дадуть на Тернопільщині землю

Головним управлінням Держземагентства в області вже розглянуто та задоволено 5 заяв, відповідно до яких військовослужбовцям видано накази щодо відведення земельних ділянок у власність. Крім того, в даний час на розгляді перебуває одна заява, та ще 25 – надійшло до Відділу Держземагентства у Тернопільському районі, які невідкладно будуть розглянуті Головним управлінням Держземагентства в області.

Також на території Тернопільського району розроблено планувальне рішення на земельний масив площею 15га, який передбачається відвести під котеджне містечко близько 150 учасникам та родичам загиблих у АТО.

При подані заяв до Головного управління, відділів Держземагентства у районах військовослужбовці представляють тільки документи, що посвідчують особу і підтверджують їхню участь в антитерористичній операції. Щодо отримання решти необхідних матеріалів, то у цьому їм сприяють спеціалісти територіальних органів Держземагентства в Тернопільській області.

Принциповою позицією начальника Головного управління Держземагентства в області  В.А. Мартинюка є те, що розробниками документації із землеустрою для учасників АТО повинні виступати ДП «Тернопільський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» та Тернопільська регіональна філія ДП «Центр «ДЗК».

Вартість розроблення документації із землеустрою державними підприємствами не повинна перевищувати 553 грн., про що безпосередньо повідомлено військовослужбовцям та їх командирам зокрема.

Коментарі вимкнені.