Тернопільські міліціонери викрили звідників для розпусти

За три тижні співробітники відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми обласної міліції виявили вісім кримінальних правопорушень у сфері суспільної моралі. З них чотири факти звідництва для розпусти  (ст. 302 ККУ), стільки ж – розповсюдження відеопродукції порнографічного змісту в мережі Інтернет (ст. 301 ККУ). За шістьма кримінальними провадженнями зловмисникам повідомлено про підозру, чотири кримінальні провадження вже спрямовано до суду.

У ході оперативно-профілактичних заходів міліціонери виявили 13 адміністративних правопорушень, передбачених ст.181-1 КУпАП (зайняття проституцією). Десятьох жриць кохання взято на облік ОВС.

– Кардинально змінити ситуацію із проституцією складно, адже кількість охочих заробити, продаючи власне тіло не зменшується. Коли хтось із представниць найдревнішої професії відходить від справ, чи за втручання правоохоронних органів, чи з особистих міркувань, на її місце приходить нова, – каже начальник ВБЗПТЛ Сергій Запаранюк. – Також з’являються нові види проституції, наприклад, із використанням мережі Інтернет.

З метою встановлення порушників у сфері моралі міліціонери  здійснюють ретельний аналіз рекламних оголошень у ЗМІ та Всесвітній павутині щодо пропозицій з організації надання сексуальних послуг, участі в зйомках порнографічного характеру, високооплачуваної роботи в режимі „он-лайн”.

Із завершенням операції “Нічне місто” діяльність правоохоронців в даному напрямку не припиниться, співробітники міліції і в подальшому будуть продовжувати боротьбу зі злочинами проти моральності.

Коментарі вимкнені.