Тернопільські німці Los Colorados ввязалися в найочікуванішу кіноподію України

15 листопада о 19:00 у столичному кінотеатрі «Київ» (вул. Велика Васильківська 19) скромна і сором’язлива тернопільська ватага Los Colorados заграє в’язанку своїх заграничних співаночок на відкритті кінозабави Нове Британське Кіно. Це 12-ий фестиваль кіно, котрий вважають найочікуванішою подією в Україні.

На дійстві «колорадоси» проспівають низку своїх переспівів як на відомі, так і на не дуже знані західні забійники. Позаяк кіна будуть британськими, то відповідно, й переспіви лунатимуть головно зрозумілою загалові мовою. Англійською себто;)) Щоправда, з вкрапленнями подекуди німецької, а
подекуди й української говірки. Словом, всьо майже так само, як буде і на кіновисвітниках у ті дні: стрічки крутитимуть мовою первотвору з українським підрядковим перекладом ;))

Під час виступу гурт можна буде придбати свіжу платівку групи під назвою ШМІРАКИ́ і не відходячи від підмостків − відразу взяти у веселої співочої
четвірки підписи! Лічно, особисто! 😉

Принагідно нагадаємо, що взагалі фестиваль Нового Британського Кіна триватиме від 15 до 21 листопада, й кінопокази відбуватиметься у Києві, Львові, Харкові, Січеславі (Дніпропетровську) та у Донецьку. Вичерпні довідки, розклад показів тощо про саме дійство − можна дізнатися на іменці події. Дещо потішне і свіже почитати про Los Colorados та подивитися їхні виднограї поміж рядків − можна, зокрема, у цьому випитуванні. Якісь нагальні питання, запити до ватаги Los Colorados − за особовим +38-067-94-658-34 та ел.скринькою los.kolorados [равлик] gmail.com

Довідка “Погляду”

12-ий фестиваль «Нове Британське кіно» – піклуючись про свій імідж та конкурентоздатність зажив слави однієї з найбільш очікуваних кіноподій року.

Сьогодні ж до цього процесу фестиваль залучив самого Альфреда Хічкока. Під грифом «Спеціальна подія» «Нове Британське кіно» покаже відреставровану версію його першого фільму «Квартирант. Історія лондонського туману». Ця німа стрічка датована 1927 роком, і тут, як запевняють критики, Хічкок уперше заявив про свої козирі, які потім вибудувалися у фірмовий стиль автора — «теми смерті і фетишу, трюкових зйомок, рідкісного гумору та елегантної побудови кадру, насиченого відчуттям загрози».

До основної програми фестивалю ввійшло шість фільмів та один альманах. Не всі назви в афіші «Нового Британського кіно» є новими для українського глядача. Так, стрічка «Зламані» добре знайома учасникам та гостям цьогорічного кінофестивалю в Одесі.

Фільми «Нового британського кіно» покажуть у кінотеатрах Києва, Одеси, Львова, Харкова, Донецька та Дніпропетровська.

Новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.