Тернопільські перевізники продовжують видавати підроблені квитки – результати рейду по маршрутках

23 січня працівниками муніципальної поліції спільно з правоохоронними органами та контролерами КП «Тернопільелектротранс»   здійснювали перевірку приватних перевізників, які працюють на маршрутній мережі міста, щодо ведення водіями розрахунку пасажирів за допомогою електронної системи проїзду з реєстрацією та видачею електронного квитка.

Під час проведення рейду виявлено, що водії 2-х транспортних засобів видавали підроблені квитки, а один водій взагалі відмовився видавати квитки. За результатами роботи правоохоронцями буде вжито заходів згідно законодавства.

Нагадаємо, з 1 лютого тернополяни можуть не побачити маршруток на вулицях міста. Приватні перевізники отримали офіційні листи про розірвання угод з Тернопільською міською радою. В управлінні транспорту проаналізували стан виконання договорів і з’ясували: перевізники не виконують своїх зобов’язань перед тернополянами. Зокрема, водії не дотримуються графіків роботи та завчасно з’їжджають із визначених маршрутів, перевозять надмірну кількість пасажирів, саботують систему електронної системи оплати за проїзд, видають фальсифіковані квитки.

Коментарі вимкнені.