Тернопільські правоохоронці “ходять по квартирах”

Усім відомо як багато завдань у кожного дільничного інспектора. І немає другорядного – кожне його слово має вагу, кожен вчинок – на очах у багатьох людей. Тому надзвичайно важливо, аби ця людина в погонах була гідним прикладом для населення. А ще дільничного мають знати в обличчя, адже лише доброму знайомому можна довірити свої біди та турботи.

Операція «Візит», яка триває, якраз і має на меті популяризацію служби дільничних інспекторів серед населення, налагодження тісного контакту між міліціонерами та звичайними громадянами.

До багатьох тернополян та жителів області правоохоронці уже завітали, до решти обов’язково навідаються . Відрекомендувавшись та назвавши свою посаду, шерифи вручають краянам власні візитівки із корисною інформацією: контактним телефоном, адресою дільниці, графіком прийому громадян.

Окрім цього, міліціонери цікавляться, хто проживає у помешканні, просять показати паспорт та реєстрацію, запитують чи немає у громадян скарг. Зазначимо, ці заходи мають перш за все профілактичний характер.

Місто

Коментарі вимкнені.