Губернатор Тернопілля Валентин Хоптян йде війною на мера Сергія Надала?

Гнів керівника області спровокував виступ на колегії ОДА заступника начальника головного фінансового управління Степана Скибиляка. Чиновник повідомив, що Тернопіль у минулому році не виконав план дохідної частини бюджету. За словами Степана Скибиляка, недоотримано понад 17 млн. грн.

Коментар Валентина Хоптяна не забарився:

–          Ми констатуєм по Тернополю не перший раз, вже й в прокуратуру направляли, тепер час братися до конкретних дій.

Принагідно голова ОДА випімнув міській владі усі гріхи. Зокрема те, що свого часу Тернопільська міська рада обіцяла виділити земельні ділянки кожному з районів області земельні ділянки під міні-магазини, де сільгоспвиробники могли б реалізувати свою продукцію з за нижчими від ринкових цінами. Не виділили жодної, оскільки невигідно.

Згадав очільник краю і сміттєсортувальну лінію, за яку перерахували гроші 4 роки тому.

–          Перечислили гроші без тендера, – каже В.Хоптян. – І так швидко треба було перечислити, що 4 роки пройшло і досі вона ніде не встановлена. Поїхали працівники деяких наших служб, а там куча металолому стоїть. Мало того, ціна такої лінії вдвічі менша, ніж перераховано грошей. Вона коштувала 980 тисяч, а перечислили майже 2 мільйони. Колишній начальник КРУ (Іван Панцьо) не хотів туди влазити.

Начальників відповідних служб Хоптян попросив організувати перевірку усіх земельних ділянок в місті, адже, за його словами, резерв є, але ніхто не хоче в це вникати. Податківцям, якщо не слухатимуть, голова ОДА пригрозив зміною керівництва.

–          От сьогодні. Їду по місту. Ми не можемо розминутися – дві машини, – продовжив пристрасний монолог очільник краю. – А подивіться, скільки вже на сніг списали. А ніхто його не вивозив. Я був в Івано-Фроанківську, Хмельницькому, Чернівцях – міста почищені. А ми, як на якомусь острові. Понабирали якихось структур з Волині, вони там нічо не робили і тут творять.

Як стверджує В.Хоптян, місто не платить за тепло і газ, а начальники ЖЕКів їздять на дорогих машинах. Порадив перевірити фінансовим та силовим структурам і комунальні аптеки, і гральний бізнес, і нелегальні робочі місця.

–          Зараз хтось скаже, що Хоптян війну комусь об’явив. Це – не війна, це – наведення порядку, – резюмував голова ОДА.

Юзя Мельник, Новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on “Губернатор Тернопілля Валентин Хоптян йде війною на мера Сергія Надала?

  • 21:08 | 30.01.2013 о 21:08
    Permalink

    Але дурне той Хоптян. В одному виступі вимагає одночасно і не нагинати бізнес і водночас перевіряти 🙂
    А причому Надал до того, що його бос з своїм сином сашою-стоматологом довели країну до ручки?
    З такими керовніками бізнес тікає з країни!

Коментарі вимкнені.