Тернопільські правоохоронці пішли на самопожертву (фото)

Шістнадцять автоінспекторів завітали до Тернопільської обласної станції переливання крові, щоб поділитися найціннішим – власною кров’ю із тими, хто  постраждав у дорожньо-транспортних пригодах.

Молоді, фізично здорові співробітники ДАІ прийняли таке рішення свідомо. Адже їхня робота постійно пов’язана із ризиком, тому міліціонери, як і медики, добре розуміють ціну людського життя.

Спочатку добровольців обстежили лікарі. Позитивна оцінка стану здоров’я у день здачі крові особливо важлива. Після цього кожен з міліціонерів віддав по 450 мілілітрів крові, яка врятує життя іншим людям. В одного із працівників ДАІ медики виявили групу крові, яка цього дня була терміново необхідна одному із пацієнтів. Саме тому йому запропонували першим здати донорську кров, яку одразу віддали у медичний заклад.

ЗАРАДИ ПОРЯТУНКУ ЖИТТЯ ІНШИХ ТЕРНОПІЛЬСЬКІ АВТОІНСПЕКТОРИ СТАЛИ ДОНОРАМИ

– Інспектори беруть участь в акції охоче, – каже начальник секторупрофілактичної роботи управління ДАІ в області Василь Барановський. – Ми також хочемо популяризувати добровільну здачу крові, адже відомо, що це донорові не шкодить, а постраждалим може врятувати життя.

Співробітники ДАІ сподіваються, що своїм вчинком зможуть зберегти не одне людське життя та здоров’я, – повідомляє Cектор зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області.

Коментарі вимкнені.