Тернопільські слідчі і поліція досі саботують справу Ігоря Турського?

Світлина від Сила Людей Тернополя.

Сьогодні, 9 квітня, відбулося перше засідання щодо нападу на екс-депутата Тернопільської міської ради Ігоря Турського.  Нагадаємо, минув понад рік, але досі не знайдено ні організаторів, ні замовників нападу. З-поміж групи нападників, які прибули з Дніпропетровської області, обвинувачення висунуті лише одній особі, щодо якої розпочався сьогодні судовий розгляд.

За словами Івана Сороколіта, не дивлячись на наявність великої кількості фактів щодо групи найнятих нападників та організаторів, слідчі дії саботуються. А навіть, коли була змога затримати по гарячих слідах усіх виконавців, то “справедливий реформований суд” відмовив у санкції на затримання.

  • Дуже дивним є те, що після року розшуку один нападник сам явився в поліцію і водночас відмовляється давати будь-які свідчення.  Скидається на те, що йому дали гарантії м’якого покарання. На користь такого припущення грає той факт, що стаття обвинувачення “хуліганство”, а нападник-найманець, який не дає ніяких свідчень (!!!), спокійно собі живе в Кривому Розі, – каже Іван Сороколіт.

-1 thoughts on “Тернопільські слідчі і поліція досі саботують справу Ігоря Турського?

  • 23:45 | 9.04.2019 о 23:45
    Permalink

    А вони не тільки цю справу саботують. За часів Порошенка таких дій стало ще більше, ніж за Януковича.

Коментарі вимкнені.