Тернопільські спортсмени привезли перемогу з величезного свята спортивного бриджу у місті Ельблонг

Ось і закінчилося величезне свято спортивного бриджу у місті Ельблонг. Близько 400 спортсменів із Польщі та інших країн прийняли участь у змаганнях в рамках XXII Міжнародного конгресу “Жулявського” зі спортивного бриджу. Про це повідомляє один з учасників змагань тернополянин Денис Милий.

Брали участь у ньому і тернопільські спортсмени.  Збірна Тернополя зі спортивного бриджу (Денис Милий, Ярослав Кривко, Роман Бабій, Андрій Булик, Юрій Рудик та Андрій Гарбар) – 3-є місце у турнірі для команд з рейтингом до 5WK в польскому місті Ельблонг.

Також відзначилися тернопільські спортсмени Роман Бабій і Андрій Булик, які зайняли 12-е місце у найпотужнішому парному змаганні усього Міжнародного конгресу “Жулявського” із результатом 57,69% (GRAND PRIX POLSKI BUDIMEX), пропустивши вперед лише титулованих спортсменів світового рівня. Завдяки цьому чудовому результату хлопці за результатами конгресу вибороли нагороди в номінації “Найкраща закордонна пара спортсменів”.

Змагання запам’яталися надзвичайно цікавими ігровими ситуаціями, нестандартними рішеннями міжнародних гросмейстерів, динамічною боротьбою до останнього, високими рівнем суддівства та теплою дружньою атмосферою.

  • Наша комадна з Тернополя вже третій рік поспіль приймає участь у цих змаганнях, познайомилися і подружилися із багатьма спортсменами з різних країн, отримали запрошення на різні чемпіонати. Спротивний бридж – це не просто спорт та інтелектуальна гра. Це ще й хороший спосіб знайомитися і встановлювати зв’язки.
    Варто також відзначити, що місцева влада польського міста Ельблонг всіляко підтримує та сприяє розвитку спортивного бриджу. Адже завдяки проведенню цього спортивного конгресу місто Єльблонг суттєво збільшує свою туристичну привабливість та впізнаваність як на національному рівні, так і на рівні міжнародному. На церемонії закриття конгресу були пристуні війт гміни Ельблонг та голова ради гміни – подякував їм та організаторам конгресу за можливість прийняти участь у цих змаганнях та висловив надію, що співпраця між нашими містами буде зростати, і не лише завдяки спортивному бриджу. Загалом, море емоцій, позитивних вражень, доброзичливого спілкування та спортивного адреналіну, – ділиться враженнями Денис Милий.

Коментарі вимкнені.