Тернопільські студенти тепер знають, як стати крутим ІТ-шником

9 листопада тернопільські студенти мали унікальну нагоду почути, як досягти успіху в ІТ-сфері. «Тернопільський ІТ-форум», організований молодіжною ГО «AIESEC», зібрав більше 160 учасників зі всієї Тернопільської області та інших міст України.

Конференція, яку провели у бібліотеці Тернопільського національного технічного університету, тривала понад 6 годин. Протягом цього часу студенти мали змогу розібратися із найактуальнішими трендами в галузі інформаційних технологій. Власне, говорили про мови програмування, проектний менеджмент, тенденції у WEB, розробку під Android, QA та Data Mining. Поділитися своїми знаннями та секретами прийшли успішні ІТ-спеціалісти: Сергій Салюк, Олексій Чубей (ForteGroup), Андрій Дерень (Dreams IT), Михайло Рокош (JS Solutions), Богдан Хомів (Semantic Force), Віктор Кіфер. А занотувати почуте учасники поспішали у подаровані їм на форумі блокноти «Школярик».

Крім того, учасникам представили чимало практичних реальних можливостей. Засновник та директор Crowdin, Сергій Дмитришин, доступно пояснив про особливості та відмінності роботи у великих та малих компаніях. До слова, це було як ніколи доречно, адже студенти також отримали більше десятка вакансій від роботодавців. Окремо варто згадати представлені закордонні професійні стажування від громадської організації AIESEC – винятковий шанс отримати міжнародний досвід.

Смачні кава-брейки, розваги та конкурси перетворили форум зі стандартної сухої конференції в одночасно пізнавальний та неформальний захід. За найвлучніші відповіді на каверзні запитання учасники отримали більше 20 призів: квитки на ковзанку та у боулінг від ТРЦ «Подоляни», сертифікати у «Самогонну ресторацію» та «Карма Каву», а також безпровідну мишку від «Остеру».

Презентації, експерименти, жарти та жива дискусія – «Тернопільський ІТ-форум» став ідеальною нагодою отримати новий досвід та яскраві враження.Учасники форуму показали, що молодь має і бажання, і потенціал до самовдосконалення. У свою чергу, організаторам та спікерам вдалося продемонструвати, що у студентів вже зараз є чимало конкретних пропозицій для розвитку.

–       Сьогодні я відкрив для себе багато нових та корисних речей, які я волів би дізнатися, ще коли вчився на першому курсі, – ділиться враженнями студент ТНТУ Валерій.

Софія, один із організаторів, розповіла: «Тернополю потрібні такі заходи. Студенти часто мають погане уявлення про практичне застосування своїх знань: з чого починати, куди податися. Сподіваємося, багатьом учасникам «Тернопільський ІТ-форум» зміг дати поштовх до дії».

Організатори форуму висловлюють особливу подяку генеральному партнеру проекту – компанії eMagicOne.

Марія Воляник

Коментарі вимкнені.