Тернопільські підприємці закликають депутатів зберегти спрощенку!

Шановні народні обранці Тернопільщини, члени міжфракційного об»єднання «Тернопільщина» ! Уряд планує знищити спрощену систему оподаткування  проектом Закону України “Про створення конкурентних умов в оподаткуванні та стимулювання економічної діяльності в Україні” від 11.12.2015 реєстр. № 3630. Точніше він планує знищити тисячі українських родин, позбавити їх права на чесну працю , змусити їх покинути рідні домівки у пошуках  заробітку  за межами Батьківщини.  Закликаємо Вас не приймати участь у цьому злочині та не голосувати за законопроект №3630. Хочемо вірити, що, вибираючи між фракційною дисципліною та долею мільйонів українців, – Ваш вибір буде на користь українського народу, на користь тих людей, добробут і незалежність яких є гарантією добробуту і незалежності нашої держави. Збережемо малий бізнес – збережемо наше майбутнє!

Просимо народних  депутатів  публічно висловити свою позицію щодо законопроекту №3630»

Знищити спрощену систему оподаткування Уряд планує проектом Закону України “Про створення конкурентних умов в оподаткуванні та стимулювання економічної діяльності в Україні” від 11.12.2015 реєстр. № 3630.

Щоб зберегти діючу спрощенку, Фортеця проводить акцію “Депутат за спрощенку”:

– на кожному окрузі звертаємось до народних депутатів, обраних по цьому округу з тим, щоб депутати НЕ голосували за 3630, як такий, який вбиває спрощену систему. Депутати повинні боятись проголосувати за знищення єдиного податку;

– звертаємось до місцевих рад з тим, щоб вони усі приймали звернення до голови ВРУ та до президента не підтримувати 3630 як такий, який знищує робочі місця та забирає у місцевих органів надходження від єдиного податку;

– готуємось до акції за збереження спрощеної системи, яка відбудеться на пленарному тижні, в якийсь із днів з 21.12.15. по 25.12.15., біля Верховної Ради України.

Фортеця закликає усіх підприємців, усі підприємницькі об’єднання долучатися до роботи з депутатами: нардепи повинні знати, що проект 3630 не може бути ними проголосований!

Коментарі вимкнені.