Тернопільському страйкомітету через Хоптяна та Гоча загрожує кримінальна відповідальність

Сьогодні близько восьмої години ранку голова страйкового комітету зібрав біля входу в  приміщення Тернопільської облдержадміністрації та обласної ради мітингувальників, які заблокували прохід працівникам та відвідувачам цієї установи.

Заступники голови ОДА намагалися потрапити у приміщення адміністрації, мітингувальники завадили це зробити. Зі слів заступника голови стайкового комітету Марії Чашки, до будівлі адміністрації прибули 200 міліціонерів, які зробили кільце і намагилися звільнити вхід в ОДА, їм це не вдалося зробити, без шарпанини не обійшлося. Станом на 10 год. кількість протестуючих біля ОДЯ сягла 1000 позначки.

Як повідомили “Погляду” в секторі громадських зв’язків УМВС в області, коли люди намагалися зайти усередину адміністративної будівлі, виникла словесна перепалка, яка могла перерости у бійку. Працівники міліції  забезпечили охорону громадського порядку та не допустили цього.

Захоплення державних або громадських будівель і споруд, що не дає можливості використовувати ці будівлі для виконання своїх функцій тягне за собою кримінальну відповідальність. На жаль, це далеко не мирний захід, як відмічали відповідальні за його проведення особи.  Згідно діючого законодавства відповідальність за такі дії несуть саме організатори таких акцій.

Коментарі вимкнені.