Тернопільську міську раду “взули”

Господарським судом Тернопільської області задоволено позов прокурора міста Тернополя та скасовано рішення Тернопільської міської ради а також державну реєстрацію права постійного користування на земельну ділянку вартістю понад 8 млн. гривень

Встановлено, що рішенням сесії Тернопільської міської ради від 22 березня 2013 року, враховуючи письмову згоду землекористувача, припинено право користування Тернопільському державному науково-технічному підприємству «Промінь» частиною земельної ділянки площею 5,7796 га за адресою вул.Текстильна в місті Тернополі. Одночасно, затверджено проект землеустрою щодо відведення зазначеної ділянки КП фірмі «Тернопільбудінвестзамовник» Тернопільської міської ради для будівництва та обслуговування гаражів.
Однак, як засвідчила прокурорська перевірка, на день прийняття такого рішення правових підстав для передачі підприємству земельної ділянки Тернопільська міська рада не мала, оскільки не була проведена державна реєстрація права власності на неї.
У зв’язку з чим прокурором скеровано позов до суду про скасування спірного рішення сесії міської ради та державної реєстрації права постійного користування землею.
Позовні вимоги прокурора задоволено, – повідомляє прес-служба прокуратури міста Тернополя.

Коментарі вимкнені.