Тернопільських студентів змусять тепер веслувати

На Тернопільському ставі студенти змагатимуться на човнах. Небачені в місті водні атракції вперше відбудуться восени цього року.

Сергій Притула, телеведучий:

«Ми дійшли до висновку, що Тернопіль нічим не гірший від Оксфорда і Кембриджа. Навіть ліпший. Тому що це невідомо, далеко і дорого, а в нас все ж таки це своє і рідне. Прийшло розуміння того, що змагання на човнах між представниками тернопільських ВУЗів це якраз та історія, яка може бути доречна в першій половині вересня. Коли тернопільський студент повертається після канікул, зголоднілий і спраглий не тільки за знаннями, але й за яскравим дозвіллям».

Учасниками змагань стануть студенти чотирьох найбільших вишів Тернополя. Вже сьогодні фаховими і технічними питаннями займається представник федерації академічного веслування України. Він ознайомлюється з базою для розміщення човнів.

Сергій Притула, телеведучий:

«Є прекрасні контакти з Національним олімпійським комітетом, який висловив своє сприяння цьому проекту. Власне зараз ВУЗи вирішують фінансові питання для придбання цих човнів. Якщо все піде згідно наміченого графіку і все буде так, як треба, уже в вересні цього року ми сподіваємося потішити тернопільського студента яскравим шоу».

Академічне веслування – елітний вид спорту. В Україні він мало розвинений. У нас є лише 5 команд, які займаються ним професійно.

Сергій Притула, телеведучий:

«Тому, можете собі уявити, не побоюся цього слова «щенячу» радість представників федерації академічного веслування, які дізналися, що в Тернополі може одночасно з’явитися одразу 4 команди. Так, нехай це не буде професійний рівень одразу. Це будуть радше аматорські спроби, це більше буде шоу, аніж спорт. Але спочатку».

Захід відбудеться в рамках проекту «Тернопіль – студентська столиця». ІНТБ

Коментарі вимкнені.