Сьогодні Тернопільський драмтеатр презентує «Украдене щастя»

27 березня тернопільські театрали презентують п’єсу «Украдене щастя» І.Франка. Дата вибрана не випадково, адже цього дня відзначають міжнародний день театру. Свято актори будуть робити не для себе, а насамперед для глядача.

«Ця п’єса має поставити знак питання для глядача, чи правильно ми чинимо у цьому житті? – розповідає режисер Олег Мосійчук. – Бо всі ми хочемо бути щасливим, але тут варто задуматися, які засоби для щастя шукаємо». За таким принципом на сцені режисер оживить зразок світової класики, де важливе місце посідають психологічні пошуки.

Долю головних героїв переживають на сцені провідні актори театру. Режисер прискіпливо відбирав їх за особливими параметрами: «Я люблю тих акторів, які внутрішньо пластичні. А у виставі «Украдене щастя» це необхідність».

Показати в новому амплуа підлого Михайла у п’єсі береться Микола Бажанов. Він пояснює, що його героя лише традиційно зображають негативним. «Він безумно любить Анну, чужу жінку, але є жертвою інсценізації життя, – розповідає актор. – Михайло лише відстоює своє щастя і говорить: «якщо вже попало у мої руки, я в не віддам його нікому»». Актриса Ярослава Мосійчук також змінює уявлення про свою героїню. Вона не осуджує Анну і стверджує: «Я разом з нею, бо любов завжди права».

Чи донесеться тепло акторських сердець до глядача і чи усе задумане здійсниться на сцені буде відомо на прем’єрі. А поки глядачі чекають на свято, актори продовжують репетиції. Вони стверджують, що дуже хочуть передати атмосферу краси глядачам. «Ми не забуті Богом і людьми, –  розповідає режисер Олег Мосійчук, – ця прем’єра буде для усіх, хто любить театр і працює у ньому».

Мар’яна Зварич, Погляд

-1 thoughts on “Сьогодні Тернопільський драмтеатр презентує «Украдене щастя»

 • 22:27 | 27.03.2012 о 22:27
  Permalink

  “Любов завжди права”…Щоб це зрозуміти, треба …пережити…

 • 08:30 | 28.03.2012 о 08:30
  Permalink

  Головна героїня Анна, аж ніяк не відповідала образу молодої дівчини. Виникали великі сумніви, що два молодих чоловіки боролися за її кохання.
  Але, як кажуть, режисер завжди правий, тим паче якщо це його дружина…

 • 08:34 | 28.03.2012 о 08:34
  Permalink

  Недопрацьована вистава. Головна герорїня теж не сподобалася. І їм потрібна інша гримерка. Невдаий макіяж було видно аж на балкон. Емоцій протягом вистави – нуль. Лише кінцівка зацепила.

Коментарі вимкнені.