Тернопільський футбол дав збій у своїй синхронності

Цього тижня синхронність виступів тернопільських футбольних клубів порушилась, але частково. «Погляд» розповідав, що кілька турів підряд «Нива» та «Тернопіль» то програвали, то вигравали, чи грали внічию, зате робили це одночасно. Сьогоднішні матчі теж розпочались одночасно, але завершились із різними результатами. Чи-то відстань між ними була великою, і втратився зв’язок чи щось інше, але виграли не всі. Незважаючи як грали обидві команди, але після п’ятого туру займають одинакове місце у своїх турнірних таблицях

Почнемо з хорошої новини – про перемогу. Так, ФК «Тернопіль», граючи вдома, отримав вольову перемогу над херсонським «Кристалом». На двадцятій хвилині тернополяни пропустили контратаку – А. Барладин потужно пробив у «дев’ятку» і господарі, незважаючи на ігрову перевагу, почали відіграватись. На це їм знадобилось трохи більше десяти хвилин, і В. Богданов красиво зрівнює рахунок. Забити переможного м’яча наші хлопці змогли лише під завісу матчу, на 88-ій хвилині. С. Атласюк, після розіграшу кутового, зіграв головою і м’яч затріпотів у сітці воріт гостей із Херсону. 2:1 – атакий рахунок зберегло табло після свистка головного арбітру матчу.

А ось для «Ниви» сумська поїздка завершилась розгромом. Наші земляки отримали три «сухих» м’ячі та три жовті картки. На 28-ій хвилині рахунок вже був 2:0. Через дві хвилини Ігор Яворський відразу почав міняти гру своєї команди, випустивши на поле однофамільця Т. Яворського. Але зміни та перестановки не дали позитивного результату, натомість на 67-ій хвилині перевага сумчан була у три м’ячі. Кінцівка матчу видалась бойовою. То тернополяни могли пропустити четвертий гол, але В. Білий вибив шкіряну кулю головою з-під перекладини. А в доданий час І. Мельник навіть забив гол, але з офсайду. 3:0 втішного мало, ще й «Нива» опустилась із четвертої сходинки турнірної таблиці на восьму.

А ось ФК «Тернопіль», піднявшись аж із 14-ої, теж зайняв восьму сходинку. Але є одне але: наша друголігова команда має гру в запасі, тому теоретично має всі шанси зайняти теж таки четверте місце, з якого зійшла «Нива».