Тернопільський губернатор оконфузився

28 листопада, під час засідання колегії Тернопільської ОДА відбулося відзначення, як державними, так і місцевими нагородами кращих людей області в різних галузях. Під час одного з нагороджень стався конфуз. Голова ОДА Валентин Хоптян вітаючи, переплутав дві тернопільські меблеві фабрики, повідомляє кореспондент «Номер один».

 

Отож, працівник апарату облдержадміністрації зачитав, що відповідну відзнаку з рук губернатора має отримати директор Тернопільської меблевої фабрики Михайло Степанович Бородюк. Вітаючи останнього, Валентин Хоптян ставив у приклад іншим підприємствам і підприємцям дану фабрику, яка за… короткий час з нуля перетворилася на одну з кращих в Україні. Присутні почали перемовлятися один з одним, адже більшість знають, що фабрика, яку очолює пан Бородюк має давню історії.

І справді, якщо взяти довідку з офіційного сайту меблевої фабрики, читаємо: «Тернопільська меблева фабрика заснована близько 60 років тому, на основі деревообробної майстерні із старовинними виробничими звичаями – добросовісного та умілого виконання обов’язків робітниками. Новітні технології та давні традиції завжди забезпечували нашій продукції прихильність у людей».

Вже наприкінці спічу Валентина Хоптяна сталося зрозуміло, що губернатор помилися не випадково. У промові він згадав, що побував на меблевій фабриці… «Нова». А як відомо, «Нова» і Тернопільська меблева фабрика – це різні мебельники, які конкурують між собою. Питання як то кажуть, зайві…

Коментарі вимкнені.