Тернопільський нардеп Олексій Кайда та світова чемпіонка Олена Підгрушна одружились у вишиванках (фото)

Сьогодні, 25 травня, одружились тернопільський нардеп Олексій Кайда та спортсменка Олена Підгрушна.

Близько 16-00 віп-наречені з’явились біля Тернопільського РАЦСУ. Олексій Кайда та Олена Підгрушна, котрі усіляко ховались від журналістів та громадськості із інформацією про своє весілля, потрапили у об’єктив ЛТДейлі.

Із РАЦСУ нардеп Кайда виносив біатлоністку Підгрушну на руках, смачно поцілував уже дружину та став до урочистої традиційної знимки разом із десятком родичів, котрі були присутні на урочистостях. Попри друге “велике свято” у своєму житті, Кайда не випускав із рук мобільного телефону (мабуть, приймав вітання).

Щодо весільних вбрань, то Олена Підгрушна була одягнена у невибагливу білу, вишивану червоними маками, сукенку, червоні босоніжки на підборах, шию нареченої прикрашали червоні буси, на руці красувався невеликий білий годинничок. Відома біатлоністка пішла до РАЦСУ без головного атрибуту молодої – фати. Олексій Кайда також був “вишиваним” та при чорному піджаку. На безіменних пальцях у обох красувались золоті обручки. У кортежі молодят виблискували на сонці білий та чорний “мерси”.

Після РАЦСУ молодята разом із небагаточисельними родичами попрямували до пивного ресторану “Munchausen bierstube” . Батьки доволі оригінально вітали молоду пару, бажали то чорної смуги у житті ( з чорною ікрою та чорним лексусом), то порівнювали кохання зі стовбуром дерева, котрий має бути міцний, аби на ньому виростали нові гілочки. Після невеликих посиденьок пара, згідно неофіційних даних, поїхала вінчатись у одну із тернопільських церков.

 

Коментарі вимкнені.