Тернопільський університет включили у Східноєвропейську спільноту

Сьомого грудня 2014 року в Люблінському Католицькому університеті Івана Павла ІІ було створено Східноєвропейську мережу університетів. Відповідну умову підписали ректори та проректори 12 університетів Республіки Білорусь, Грузії, Республіки Молдова, Республіки Польща та України. Представником Тернопільського національного економічного університету, який поставив свій підпис на документів став проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародна та інформаційна діяльність) кандидат технічних наук, доцент Олег Петрович Адамів.

Мережа створена з метою співпраці у сфері наукової та освітньої діяльності, яка має бути реалізована через спільну участь у конкурсах на здобуття міжнародних грантів та наукових проектів, обмін науковими та навчальними досягненнями, взаємне використання інфраструктурного потенціалу, реалізацію міжнародних навчальних програм, обмін студентам та викладачами, підготовку спільних наукових публікацій.

Також до робочого візиту долучилися декан факультету державного управління, кандидат економічних наук, доцент Олег Тимофійович Іващук та професор кафедри державного і муніципального управління, доктор економічних наук, професор Григорій Леонардович Монастирський.

Члени української делегації провели робочу зустріч з проректором до справ промоції та співпраці із закордоном Люблінського католицького університету Івана Павла ІІ, д.габ., професором Уршулею Папроцькою-Пьотровською та директором інституту політичних наук та міжнародних відносин Люблінського католицького університету Івана Павла ІІ д.габ., професором Станіславом Вуйціком. Упродовж зустрічі колеги обговорювали практичні аспекти реалізації програми двох дипломів підготовки фахівців з менеджменту за фаховим спрямуванням «Муніципальний менеджмент».

У рамках візиту представники ТНЕУ взяли участь у святкуванні 96 річниці Люблінського католицького університету Івана Павла ІІ.

Коментарі вимкнені.