У Тернополі студенти кинули у смітник колишнього регіонала Павла Федика

Павло ФедикУчні Тернопільського вищого професійного училища №4 зловили свого колишнього директора Павла Федика та кинули у смітник.

Колишній регіонал Павло Федик прийшов сьогодні, 12 грудня, у ТВПУ №4. Нагадаємо, Тернопільський Апеляційний суд 9 грудня поновив Павла Федика на посаді директора ТВПУ №4.
Однак сьогоднішній візит колишнього регіонала у навчальний заклад викликав збурення у навчальному закладі як серед викладачів, так і серед учнів.
– Діти закидали Павла Федика сніжками, потім зловили його на території училища і вкинули у смітник, – повідомляє з місця події наш кореспондент. – Після цього ще раз закидали свого колишнього директора сніжками.

20 хвилин

-1 thoughts on “У Тернополі студенти кинули у смітник колишнього регіонала Павла Федика

 • 12:29 | 12.12.2014 о 12:29
  Permalink

  Павло Дмитрович, до ВАшого відома, шановна громадскість. прийшов у це ПТУ після того, як стало відомо, що довший час попередник брав хабарі, займався перелюбом (для тих дітей ПТУ, хто не знає , що це, поясню – мав кількох коханок на з колективу) тощо… Після приходу Федика показники училища значно покращились, він багато передових ідей… на жаль це не подобалось декому…. Чому вони тепер так “грізно” відстоюють своє корито…. Не зайвим буде нагати, що через таких, як Любчик, ледь не пішов з життя один з учнів – ровесник “сьогоднішніх героїв”… чи ви, діти про це забули?! лиш завдяки Федику все обійшлося… Задумайтесь у передріздвяний час…

 • 12:30 | 12.12.2014 о 12:30
  Permalink

  хочеться ще додати – уже те, що інформація про цей інцидент була підготована напередодні говорить про те, що все було сплановано “любчиками” і зрозуміло, хто зірвав навчальний процес? Чим же займався і д був учитель, якщо діти вибігли в коридор і здійснювали хуліганські вчинки і їх ніхто не стримав?

  побажаю молодій команді керівництва та області та депар таменту освіти звернути особливу увагу на “любчиків”, для того, щоб діти пту справдиі стали достойними навчатися в закладі, що носить імя славетного Паращука.

 • 20:00 | 12.12.2014 о 20:00
  Permalink

  Всю сволотівську команду на смітник разом з Любчиком і його подібними які в освіті тямлять як баран в …. Дмитровичу респект!!!!!

Коментарі вимкнені.