Тернопільським бійцям передали авто із бойовим розмалюванням

15 грудня у зону бойових дій відбув зведений загін правоохоронців та бійців спецбатальйону «Тернопіль». 95 добровольців перебуватимуть у зоні АТО  якраз в період новорічно-різдвяних свят. Проте захисники воліють не думати про те, як святкуватимуть без рідних, радше прагнуть раз і назавжди покласти край буремним подіям на сході.

Сподівається, що ця ротація є останньою для тернопільських правоохоронців і тимчасово виконуючий обов’язки керівника обласного управління внутрішніх справ Олександр Богомол:

– Дасть Бог, дипломати та політики зроблять свою справу, і на нашій землі запанує мир та спокій. А допоки народ покладає на нас зобов’язання захищати державу, ми з честю та гідністю повинні виконувати це завдання

Звертаючись до бійців, Олександр Миколайович побажав їм за будь-яких обставин бути разом, бо, як відомо, сила наша – в єдності, нагадав про дотримання суворої дисципліни, подякував за добровільну місію кожному правоохоронцю.

Слова вдячності тимчасово виконуючий обов’язки керівника обласної міліції адресував також всім, хто допоміг у забезпеченні добровольців продуктами, теплим одягом, пальним, та іншими необхідними речами.

Серед інших приємний подарунок тернопільським добровольцям зробив благодійний фонд «Слава і Честь». Голова правління Володимир Якубеня вручив командиру спецбатальйону «Тернопіль» ключі від автомобіля.

Зі слів пана Володимира, фонд тісно співпрацює з іноземними благодійниками. Саме вони допомогли у придбанні не лише транспортного засобу, а й теплих речей, продуктів харчування, медикаментів, засобів гігієни. Подальша співпраця і підтримка фондом патріотів та захисників Вітчизни – триватиме, доки в Україні не запанує мир.

Не залишився осторонь потреб тернопільських правоохоронців жіночий колектив з Козлова Козівського району. Вони сплели й передали міліціонерам захисну сітку. В кожному зав’язаному вузлику – молитви і прохання про щасливе повернення додому кожного з добровольців.

Коментарі вимкнені.