Тернопільським діткам пропонують взяти участь у всеукраїнському конкурсі

У рамках проекту «Атмосфера Катерини Білокур» відбудеться Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку, присвячений видатній українській художниці. Учасниками конкурсу можуть стати діти з різних міст та сіл України, вихованці дитячих будинків, учні звичайних та спеціалізованих шкіл, та усі, хто вміє гарно малювати.

Стати учасником конкурсу можуть діти віком від 7 до 17 років, надіславши одну або кілька робіт до 10 травня на поштову скриньку 01001 м. Київ, вул.. Хрещатик, 29/1, офіс 71, або на електронну адресу atmosferakaterynybilokur@gmail.com. Картини мають бути написані у тому ж жанрі, у якому малювала Катерина Білокур – пейзажі, квіти, намальовані у стилі «наївного мистецтва».

Усі роботи оцінить професійне журі, до складу якого увійшли художник-ілюстратор видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» Владислав Єрко, проректор  Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені М. Бойчука Ірина Міщенко, завідувач науково-методичного сектору відділу просвітницької роботи Національного художнього музею України Наталя Шостак, художниця Влада Ралко, скульптор Назар Білик, директор музею-будинку Катерина Білокур.

За результатами конкурсу троє фіналістів матимуть змогу приїхати до Києва та пройти навчання на спеціально розробленій освітній програмі, яка передбачає цікаві курси у педагогів та студентів Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. М. Бойчука, а також ознайомитися із освітніми програми Національного музею України та Пінчук Арт Центру.

Переможців конкурсу буде оголошено 15 травня на персональній презентації проекту «Атмосфера Катерини Білокур», що відбудеться у Києві, ТРЦ Атмосфера (Столичне шосе, 103).

За деталями звертатися за телефоном 067 343 30 90 (Марина).

Коментарі вимкнені.