Тернопільським мажорам, які не правильно паркуватимуться, різатимуть шини

Автономні Націоналісти Тернополя розпочинають боротьбу з мажорами у Тернополі. Відповідне звернення вони помістили у себе на сторінці в ВК.

Шановні жителі нашого чудового міста! Ми зіткнулися з такою проблемою, як “Мажори на дорогах”. Вони вважають, що при владі, нагло припарковують свої автомобілі як і де забажають та не несуть за це ніякої відповідальності.

До нас неодноразово зверталися жителі різних мікрорайонів, де власники залишають авто просто неба, на дитячих майданчиках, клумбах знищуючи те, що залишилося, а також перешкоджаючи доступ транспорту до під’їзду і не задумуючись, що якщо буде пожежа – під’їхатита погасити полум’я стане практично неможливо.Наслідком цього може стати велика кількість жертв , серед яких : діти, інваліди та прості люди.Проблематично під’їхати під під’їзд і швидкій, а це бувають останні хвилини, щоб урятувати життя.

Де ДАІ?,де муніципальна міліція?…Хто за ці жертви візьме відповідальність…
Вони пізніше знайдуть причину, аби не зробити із себе винного…..

Ми, Автономні Націоналісти Тернополя, покладемо цьому край. Також звертаємося до усіх небайдужих жителів міста, щоб ви анонімно попереджали нас, де залишають свої автомобілі безвідповідальні люди. Нарешті хтось зупинить цей “безпредєл”. Будь-ласка пишіть адреси і “автономи” обов’язково вам допоможуть, тим же збережуть дитячі майданчики, зроблять вільний доступ до будинку та врятують багато життів…
-Як ми це робитимемо?…Дуже простим методом – різатимемо шини …І, щоб власник не засмучувався – приклеємо наклеєчку на дирочку у колесі. Та знайте, для нас неважливо чи це машина депутата, чи якогось іншого посадовця-закон один для всіх.

Також щоб не уникло провокацій на наших наліпках буде мокра печатка.

Усі скарги пишіть нам сюди http://vk.com/ternopil_avtonom

Також хочемо наголосити, якщо швидка допомога чи пожежна не зможе через перешкоди доїхати до місця виклику – відповідальність несе служба ДАІ, муніципальна міліція і все це зажиріле оточення.

Коментарі вимкнені.