Тернополян навчатимуть контролювати свої емоції та тіло

Експериментальна театральна лабораторія «metanoia» на базі театру «Калейдоскоп» та Мистецького об’єднання «Калейдоскоп» запрошує взяти участь у програмі інтенсивного курсу «Акторська майстерність», який за короткий час допоможе Вам зробити вагомий крок до самовдосконалення: розкрити творчий потенціал, розвинути уяву та увагу, чітко виражати свої думки, поліпшити дикцію, контролювати свої емоції та тіло, розвинути пластичність, а також велика увага приділятиметься сценічній мові, орфоепії (правильній літературній вимові), дикції, диханню, постановці голосу, роботі з текстами.

У процесі навчання будуть використовуватися системи та методики: К.С.Станіславського,М.Чехова,Є.Гротовського,В.Мейерхольда,Т.Сузукі.

Отримані знання та вміння будуть корисні тим, хто хоче бути актором, бажає успішно виступати публічно, вміти бути креативним та розкутим, навчитися імпровізувати і володіти своїм настроєм. Адже акторські техніки необхідні не тільки для акторів, а й для різних сфер діяльності пов’язаних з комунікацією: успішні переговори, продажі, презентації та публічні виступи. Все це також вимагає основних знань і умінь з акторської майстерності.

Найкращі учні будуть запрошені в театр «Калейдоскоп» для спільної постановки вистави.
Повний курс навчання акторської майстерності – 6 місяців (162 години).

Програма розбита на 3 цикли по 2 місяці. Заняття проходитимуть два рази на тиждень по 3 години у вечірній час. Кожне заняття – це комплекс вправ з акторської майстерності,жонглювання,біомеханіки, пластики та сценічної мови. Необхідність проходження другого і третього циклу учень визначає в процесі навчання уже на першому.
1-й цикл навчання (2 місяці 54 години)

Цикл присвячений освоєнню основ акторської майстерності і первісних технік для досягнення творчого стану. Робота з уявою та фантазією. Процес уваги.

предмети:

• Акторська майстерність
• Сценічна мова (дихання, розвиток артикуляційного апарату, дикція)
• Пластика (робота з тілом)
• Психотехніки (управління емоціями і реакціями).
• Жонглювання (вправи на увагу, координацію тіла і т.д.)

завдання:

• перехід «порогу сцени», вправи на подолання страху публічного самотності;
• розкутість, зняття тілесних, голосових і психологічних затисків;
• розвиток уяви та уваги;
• входження в творчий стан (накопичення досвіду перебування в ньому).
Програма на наступні цикли буде Вам надана тоді, коли Ви зацікавитеся 1 циклом.
Ми не працевлаштовуємо, не видаємо жодних сертифікатів. Курс навчання базуватиметься виключно на благодійних внесках. Вік прийому з 18 років.

Викладачі:
Майстерність актора, жонглювання ,біомеханіка, тренінг за методом Т. Сузукі- режисер , актор, художній керівник театру «Калейдоскоп», учасник , міжнародних та всеукраїнських театральних фестивалів, асистент кафедри театрального мистецтва ТНПУ ім.В.Гнатюка- Ігор Кусяк
Викладач майстерності актора- Оксана Верхола, актриса театру «Калейдоскоп»
Сценічна мова та ораторське мистецтво-Андрій Оленин ,актор, ведучий у Тернопільській обласній філармонії.
Пластика, сучасний танець та контактна імпровізація – Н.Олексів-актриса Тернопільського академічного театру ім.Т.Г.Шевченка

Менеджер театральної лабораторії та директор мистецького об’єднання «калейдоскоп»-ОксанаКолісник https://www.facebook.com/speleouma
Контактний телефон для довідок -0677700118

Коментарі вимкнені.