Тернополян незабаром возитиме тролейбус-музей

Компанія молодих хлопців, які називають себе любителями електротранспорту, вирішили реалізувати свою ідею і створити перший в обласному центрі музейний тролейбус. У ньому вони планують розклеїти старі фото «рогатого» транспорту, історичну довідку та картинки.

Андрій Окрутний, член спілки любителів електротранспорту: «У салоні плануємо розмістити фотографії тернопільських тролейбусів, а також тролейбусів з усього світу. З історії – цікаві факти про трамваї».

Створити такий музей Андрій Окрутний мріє у найстарішому тролейбусі Тернополя. Його бортовий номер – «029». Сьогодні ця «древня» машина потребує капітального ремонту, який коштує чимало. Тому на реалізацію такої незвичайної ідеї потрібен час.

Андрій Окрутний, член спілки любителів електротранспорту: «Тому що він у нас найстарший і останній дводверний тролейбус. Це – «Skoda 9Tr», 22-га модифікація, 1976 року випуску».

Тролейбус-музей курсуватиме містом під різними номерами. Цю модель, переконані автори ідеї, важливо зберегти, адже саме такі відкривали рух у Тернополі 36 років тому, повідомляє ІНТБ.

Коментарі вимкнені.