Тернополян залишать без Інтернету

Без інтернету доведеться пожити тернополянам з будинків по вулиці Тарнавського,22 та Чолдаєва,12. Там працівники ЖЕКу обрізали кабелі інтернет-провайдерів, які прокладені з порушеннями. А це, як ми переконались – майже всі дроти.

Схожа ситуація може спіткати й інтернет-користувачів з інших будинків Тернополя. Проте якщо їхні провайдери “виправляться” проблем можна уникнути.

– Ми і просили і попереджали, – каже керівник обслуговуючого підприємства “КомЕнерго-Тернопіль” Ігор Кравець . – Комунікації не можна прокладати на дахах будинків. Від цього є шкода самим людям. Основна проблема: провайдери та й самі користувачі, пошкоджують дахове покриття коли постійно “зривають” замки й хазяйнують на даху. Через це підтоплює мешканців верхніх поверхів. Приміром на будинку по Тарнавського, 22 ми минулого року перестилали ізолююче покриття. Це десятки тисяч гривень. Зараз воно подірявлене та потріскане. Ще одна, не менша, проблема в тому, що кабелі прокладають через вентиляційні канали. Подекуди їх стільки, що ці канали заблоковані. Така ситуація може і до аварії з газом і навіть до трагедії призвести.

Окрім того керівник “КомЕнерго-Тернопіль” зауважив, що проводка, яка з дахів будинків по зовнішніх стінах “йде” до квартир тернополян взимку обмерзає. Як наслідок величезні бурульки, які звисають з будинку.

В провайдерів вже близько року є альтернатива – прокладати свої мережі в середині будинків. Усі вони вже встановили металеві стояки для кабелів, проте переносити самі комунікації не поспішають.

– Важко сказати яка причина такого зволікання, – каже директор комунального підприємства “Тернопіль-Інтеравіа”, яке “стежить” за правильним прокладанням кабельних мереж , Іван Сороколіт. – Можливо сподіваються, що необхідність переносити мережі мине, можливо просто не хочуть додаткових витрат чи зайвої роботи. Офіційних пояснень нема. В мешканців ж є реальні проблеми через комунікації, які встановлені з грубим порушенням державних будівельних норм. Ми всілякими шляхами намагались пояснити провайдерам, що вони повинні працювати без порушень. Звертались до мешканців, розклеювали оголошення, розсилали попереджувальні листи. Сьогоднішній крок вимушений.

20 хвилин

-1 thoughts on “Тернополян залишать без Інтернету

  • 22:35 | 6.11.2012 о 22:35
    Permalink

    То можна надіятись, що і до вулиці Карпенка руки дійдуть у міської ради? Бо я за останні 3 роки вже певне більше 10 скарг написав і в ЖЕК і в міську раду щоб припинили над моїю квартирою дроти тягати! Нем такої зими щоб мені затікати не почало, бо “спритні” провайдери комусь через форточку дріт з даху кинули!

Коментарі вимкнені.