Тернополянам пропонують “пальонку” та ще й у нічний час

Найбільше фактів незаконної реалізації спиртного задокументовано в обласному центрі. Співробітники Тернопільського відділу поліції встановили випадки порушення заборони реалізовувати спиртне у нічний час. Зокрема, не гребують заробітками продавці магазинів «Коровай», що на проспекті Степана Бандери, «Львів» по вулиці Львівській. «Продукти», що на Князя Острозького, павільйон «Поляна» по вулиці Лесі Українки, крамниця «Христя» по вулиці Протасевича, «Сатурн» по вулиці Леся Курбаса.

А в торговому закладі «Продукти», що по вулиці Богдана Хмельницького правоохоронці припинили та задокументували факт продажу алкоголю неповнолітньому. Складено адміністративний протокол в порядку ч. 2 ст.156 КУпАП.
Непоодинокі факти реалізації фальсифікованого алкоголю. На це правоохоронцям вказують самі тернополяни. Зокрема, спілкуючись з жителями мікрорайону Бам, поліцейським стало відомо про продаж неліцензійного алкоголю в деяких торгових павільйонах на ринку, що по вулиці 15 Квітня. Дані факти зареєстровано в ЄО. Проводиться перевірка.

Коментарі вимкнені.